Menu

BETONIARNIA OLSZANY

Specjalizujemy się w produkcji betonu towarowego - posadzkowego i konstrukcyjnego. Produkujemy także wysokiej jakości szlichty i zaprawy murarskie. Znaczną część naszej produkcji stanowią mieszanki na podbudowy stabilizowane cementem oraz suche betony do robót drogowych i brukarskich.

Sterowanie komputerowe naszego węzła oraz ciągły nadzór nad dostawą surowców i produkcją betonu pozwala nam osiągnąć najwyższą jakość produkowanych wyrobów zgodnie z najnowszą normą PN-EN 206 "Beton. Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność".

Oferujemy również kompleksowe wykonanie nawierzchni dróg i placów z betonu i kostki brukowej.

Dysponujemy odpowiednią ilością betonomieszarek, aby zapewnić ciągłą dostawę betonu na budowę. Nasze pompy do betonu o zasięgu 24, 28 i 32 metry podadzą masę betonową w każde trudno dostępne miejsca budowy. Na życzenie klienta zapewniamy również pompy o większym wysięgu 52 i 60 metrów.

Beton dostarczamy na terenie powiatu grójeckiego i okolicznych gmin : Belsk Duży, Białobrzegi, Błędów, Chynów, Goszczyn, Góra Kalwaria, Grójec, Jasieniec, Mogielnica, Pniewy, Tarczyn, Warka.

 

Serdecznie zapraszamy !                          

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 Powered by: www.prestiz.pl